< грудня 2020 >

Інформація відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 PDF Друк e-mail

Процедура закупівлі – конкурентна.

Предмет закупівлі - за Кодом Єдиного закупівельного словника 021:2015 - 90460000-9 послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків (послуги з вивезення та розміщення рідких нечистот з вигрібних ям).

Ідентифікатор закупівлі UA-2020-12-24-008941-с, дата Оголошення – 24.12.2020 р.

Очікувана вартість – 470507,00 грн.

Обґрунтування очікуваної вартості – розрахунок здійснювався відповідно до проекту кошторису на 2021 рік по КЕКВ 2275 та з урахуванням діючих тарифів на подібні послуги місцевого комунального підприємства.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Виконавець повинен надати послуги з вивезення та розміщення рідких нечистот з вигрібних ям, а саме:

1. Накопичення відходів здійснюється Замовника в 4-х вигрібних ямах, розташованих на території комунального закладу «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Запорізької обласної ради за адресою: Запорізька область, Гуляйпільський р-н, смт. Залізничне (яке знаходиться в 7 км від центру міста Гуляйполе та 8 км від центру смт. Залізничне), вул. Школа-інтернат, буд. 2.

2. Заявка на вивезенні відходів здійснюється Замовником у будь-якій зрозумілій формі (телефонний дзвінок, передача повідомдення листом, передача повідомлення по факсу, передача SMS повідомдення на телефонний номер Виконавця, передача повідомлення, надісланого на електронну адресу, інше) до 12:00 години. Згідно отриманої заявки, Виконавець здійснює вивезення рідких відходів наступного дня, 6 разів на тиждень. При форс-мажорних обставинах вивезення може здійснюватися частіше.

3. Збір відходів та вивезення відходів має здійснюватися з урахуванням обмеженого габариту спецавтотранспорту (бочки до 4 м³), враховуючі інженерно-технічні характеристики під’їзних шляхів, спеціалізованими автотранспортними засобами (асенізаційною технікою), на яких працюють кваліфіковані працівники, які мають необхідні знання та досвід.

При оцінці пропозицій Учасників, враховується також тоннаж спец автомобілів. Для уникнення пошкоджень облаштованої тротуарної плитки на території закладу, спецмашини разом з нечистотами не повинні бути більш ніж 7 400 кг.

4. Вивантаження рідких нечистот з вигрібних ям, вивезення та утилізація відходів здійснюється транспортом, силами та засобами Виконавця. Транспортні витрати, всі податки та збори, ПДВ, входять до вартості послуг.

5. Виконавець власними силами здійснює завантаження відходів у спеціалізований автотранспорт та здійснює прибирання засміченої під час завантаження території навколо вигрібних ям (у випадку, якщо таке засмічення дійсно відбулося) в радіусі 2 м від них.

6. Вивезення відходів має здійснюватись тільки у спеціально установлені місця для утилізаціїÂ  відходів, які мають всю необхідну дозвільну та іншу документацію згідно з чинним законодавством (підтверджуючий документ надати в складі пакета тендерної документації).

7. Виконавець зобов`язаний здійснювати періодичний огляд, контроль та профілактику за санітарно-технічнимим станом вигрібних ям, інформувати представника Замовника про стан вигрібних ям. Тобто для виконання необхідних послуг Учаснику необхідні кваліфікаційні (по своєму профелю) робітники. Цю категорію працівників вказати в довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, та які будуть залучені для виконання умов договору (підтвердження ст.16 Закону).

8. За заявками Замовника Виконавець здійснює антисептичну обробку вигрібних ям, проводить роботи по прочистці каналізаційних труб наявними спецзасобами, що входить в загальну вартість договору про закупівлю і окремо Замовником не оплачується.

9. Виконавець повинен надавати якісні послуги відповідно до вимог законодавства про відходи, санітарних норм і правил, та у відповідності до умов підписаного Договору з урахуванням вимог чинного законодавства із захисту довкілля.

10. Розрахунковою одиницею між Замовником та Виконавцем даних послуг є 1 (один) кубічний (куб.) метр (м.) накопичених, вивезених та утилізованих рідких нечистот.

11. Строк надання послуг: з моменту підписання договору по 31 грудня 2021 року.

12. Обсяг послуг (кількість відходів): загальний об’єм – 4 300 м³.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Каналізаційна мережа комунального закладу «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Запорізької обласної ради працює без з’єднання з мережею центральної міської каналізаційної системи. Усі стоки накопичуються у вигрібних ямах, які знаходяться на території закладу та потребують систематичного вивезення.

Обмежений габарит спецавтотранспорту (бочки до 4 м³) необхідний в зв’язку з інженерно-технічними характеристиками під’їзних шляхів, спеціалізованими автотранспортними засобами (асенізаційною технікою), на яких працюють кваліфіковані працівники, які мають необхідні знання та досвід, так як вигрібні ями розташовані між будівлями школи-інтернат.

Так як територія закладу облаштована тротуарною плиткою, то для уникнення пошкоджень укладеної тротуарної плитки на території закладу, спецмашини разом з нечистотами не повинні бути більш ніж 7400 кг.

Виконавець зобов`язаний мати кваліфікаційних (по своєму профелю) робітників, щоб здійснювати періодичний огляд, контроль та профілактику за санітарно-технічнимим станом вигрібних ям, інформувати представника Замовника про стан вигрібних ям. У випадку складних погодних умов (дощу, снігу) також розчищувати під’їзні шляхи до вигрібних ям.

Договір на 2021 рік буде укладено з дотриманням всіх термінів, відповідно до чинного законодавства.

Процедура закупівлі – конкурентна.

Ідентифікатор закупівлі UA-2020-12-24-008941-с, дата Оголошення – 24.12.2020 р.

Очікувана вартість – 470 507,00 грн.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: